Letnia Szkoła Innowacji

obraz

Dla kogo?

Dla studentów i studentek 4 ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I i II stopnia wszystkich kierunków kształcenia Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie.

Co robimy?

Oferujemy bezpłatny, weekendowy program szkoleniowy, w trakcie którego uczestnicy w oparciu o metodę Design Thinking będą pracować nad rozwiązaniem realnych problemów zgłoszonych przez przedsiębiorców i inne podmioty zewnętrzne.

Kiedy?

Spotkania będą odbywać się w soboty i niedziele. W zależności od sytuacji epidemiologicznej zajęcia odbywać się będą stacjonarnie, w trybie hybrydowym lub on-line.

Kontakt

Hanna Marciak
koordynator zadania
Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie
tel. 89 524 55 31
e-mail: letniaszkola@uwm.edu.pl

Opis

Celem programu jest podniesienie kompetencji z zakresu projektowania, zarządzania innowacją, budowania zespołu, identyfikacji problemów, prototypowania, modelowania i komercjalizacji wśród studentów i studentek UWM w Olsztynie.

Warsztaty poprowadzą eksperci - praktycy w kreatywnym projektowaniu strategii produktów i usług. Zajęcia odbywać się z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi prototypowania tj. oprogramowanie do projektowania graficznego, drukarka 3D, ploter itp.

 

Więcej informacji na http://zpr2.uwm.edu.pl/.