Rynki zagraniczne

NA CZYM POLEGA USŁUGA?

Centrum Innowacji i Transferu Technologii jest od ponad 10 lat członkiem sieci Enterprise Europe Network (EEN) – największej na świecie sieci wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) o ambicjach międzynarodowych. Łącząc międzynarodowe doświadczenie biznesowe oraz wiedzę na temat rynków lokalnych, świadczymy usługi związane z wychodzeniem przedsiębiorstw na rynki zagraniczne:

  1. Sieć zarządza największą w Europie bazą ofert biznesowych i technologicznych. Korzystając z profili umieszczonych w bazie, możemy pomóc Wam ukształtować międzynarodowe partnerstwa z doskonałym potencjałem wzrostu lub dzięki znalezieniu odpowiedniej technologii – podnieść efektywność pracy i poziom innowacyjności w Waszej firmie.
  2. Sieć organizuje 70.000 międzynarodowych spotkań biznesowych rocznie. Wydarzenia te obejmują spotkania brokerskie (B2B), gdzie MŚP mogą spotkać się z potencjalnymi partnerami biznesowymi przy okazji dużych targów branżowych, a także misje gospodarcze czyli ukierunkowane spotkania międzynarodowe z wybranymi firmami.

 

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ?

O tę usługę mogą wnioskować małe i średnie przedsiębiorstwa produkcyjne z województwa warmińsko-mazurskiego, które działają lub planują działać międzynarodowo.

 

JAKI JEST POZIOM DOFINANSOWANIA?

Usługa finansowana jest w 100% ze środków projektu Enterprise Europe Network East Poland. Firma korzystająca z tej usługi nie ponosi żadnych kosztów.

 

JAKIE JEST KRYTERIUM WYBORU?

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, które pasują do opisu dwa zdania wyżej. W razie zainteresowania, wystarczy wysłać e-mail na adres een-olsztyn@uwm.edu.pl


Zachęcamy do samodzielnego korzystania z międzynarodowej bazy Enterprise Europe Network, która zawiera oferty współpracy firm i instytucji z całego świata.

Jeśli chcesz odnaleźć ogłoszenie firmy szukającej podwykonawcy/dystrybutora – zaznacz ‘Business Request’. Jeśli interesuje Cię oferta zagranicznego partnera – zaznacz ‘Business offer’. W miejscu ‘search’ wpisz słowo klucz dla Twojego zapytania w języku angielskim (np. logistic, clothes, furniture).

Baza prowadzona jest anonimowo. W celu uzyskania danych kontaktowych prosimy o przesłanie numeru ‘POD Reference’ oraz propozycji współpracy na adres een-olsztyn@uwm.edu.pl.

 

 


Jeśli nie znalazłeś w bazie odpowiedniego partnera do współpracy daj się znaleźć innym! Jesteś dystrybutorem i poszukujesz firm produkcyjnych za granicą? Szukasz składników do produkcji swoich wyrobów? Chcesz kupić lub sprzedać technologię? A może poszukujesz dystrybutorów/pośredników sprzedaży swoich produktów/usług? My Ci w tym pomożemy! Utwórz profil swojej firmy w międzynarodowej bazie ofert współpracy!

Jak to zrobić?

  1. Napisz do nas na adres een-olsztyn@uwm.edu.pl. Prześlemy Ci krótki formularz, w którym opowiesz nam o sobie, określisz swoje mocne strony i potrzeby.
  2. Na podstawie przesłanych w formularzu informacji przygotujemy profil Twojej firmy i przetłumaczymy go na język angielski.
  3. Opublikujemy profil Twojej firmy w bazie - od tej pory będzie on dostępny dla wszystkich użytkowników Internetu, w tym dla ponad 3000 pracowników sieci Enterprise Europe Network, którzy szukają partnerów biznesowych dla przedsiębiorców, z którymi współpracują.
  4. Czekaj na kontakt z nami! Odezwiemy się do Ciebie jak tylko otrzymamy odpowiedź na Twój profil.

 

Projekt Enterprise Europe Network East Poland jest współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME (na lata 2014–2020) oraz ze środków budżetu państwa w ramach Programu Wieloletniego „Udział Polski w Programie na rzecz konkurencyjności przedsiębiorstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw oraz w instrumentach finansowych programów UE wspierających konkurencyjność przedsiębiorstw, w latach 2015–2021".

EEN